arzbet 3000 TL paramı göndermedi

Soru

arzbet8.com site adında açılan sıte 3000 tl bakıyemı gondermedi ustune uyelıgımı ıptal etti. Tüm whatsup konuşmaları ve detaylı kazancımı gosteren ekran goruntulerı mevcuttur. tamamen dolandırma adına açılmış bır sitedir.

işlemde 0
ea2121 6 sene 10 Cevaplar 13429 görüntüleme 0

Cevaplar ( 10 )

  0

  Kaç gündür oynuyordum hem kaybettim sorun yok kaybedince, bugün 1000 lira yatırdım 6300 tl kazandım çekim vermek istediğimde çekimi redleyip hesabımı kapattılar canlı desteklerine sordugumda hesabınız incelemededir dediler.
  kaybedince sorun yok kazanınca hesap kapatıyorlar

 1. 50 yatırdım 25 aldım 810 tl cekım yaptım onaylandı 15 dakıkada ıcınde de param yattı.Altını üstünü bilmem aldığımı söylerim

 2. 100 yatirdim 30 tl aldim barca saolsun oynadim kazandim.casinoda 1300 yaptim cektim :))

 3. Cekim talebi verdim 3 saatte yatti bu saati dusurmeleri gerek bir daha bu kadar gec yatarsa oynamicam

 4. Az çek öz çek ödensin kardeşim

 5. para cekimi yaptim 1200 civari evet gec odeme oluyor bazen fakat telafi bonusu eklicek kadar saglam site.

  0

  Ben paramı cektım ekran yükledim.Mobil ödeme konusunda güvenilir ve formda bir site.


  Dosya
 6. Sitede tek sorun atm kesıntılerının canlı yogunlugundan dolayı hesaba gec eklenmesi

 7. Hiçbir açıklama yapılmadan çekim talebinde bulunduğum an hesabım bloke edildi. Kimlik bilgilerim banka bilgilerim ve IP bilgilerimin tamamı doğru daha önce defalarca işlem yaptım ama kazanınca dolandırıcılığa soyundular. Bu site insanların parasına yatıyor. Üstelik adı sanı belli olmayan farklı numaralardan WhatsApp aracılığıyla yazıp tehtld edlyirlar. Emniyete şikayet ederim t. C. Kimlik numaranı diye. T. C. Kimlik numaranız üzerinde de sizin haberiniz olmadan bakiye transferi yapıyorlar. Bunlara inanmayın bunlar kan emici. Buraya şikayet olusturdugumdaysa direkt mesaj atıp tehdit ediyorlar mesajı kaldırmam için. Bu sitede işlem yapmayın yazık size


  Dosya
 8. Bakın arkadaşlar bende sizin gibi oynadım yatırım yaptim ufak meblağ ödeniyor ama büyük kazanınca hesabı sildiler.300 tl yatırdım 5000 yaptım. Kullandığım bonus cevrimsiz bonus.
  Bahane bulamatınca spor alanında geçerli diyorlar.
  Arzbet dolandırıci arkadaşlar sakın yatırım yapmayın kandım yaptım paramı ödemeyi benı tehdit ettiler


  Dosya

Cevap ver

Göz At