1handikap.com

Soru

merhaba
Yaklaşık yirmi gün önce WhatsApp mesajı ile www.1handikap.com adlı siteye üye oldum. İlk başta 150 TL yatırdım, sonradan 500 TL daha yatırdım. Gerek iddaada gerekse canlı rulette şansım yaver gitti ve para kazandım. Para çekim talebi verdiğimde birden siteye giriş şifrem kilitlendi. WhatsApp’tan müşteri temsilcisi ile iletişim kurdum ve şifrem değiştirildi. Para çekimi için belge istemeyen site ilk üç para çekimimi sorgusuz gerçekleştirdi. Sonraki günler şansımında yardımıyla hem iddaada hemde canlı rulette (immersive rulet ) iyi para kazandım. Dördüncü kez para çekimi istediğimde hesabımda yaklaşık 6.000 TL ve her biri tek maç kalmış yirmiye yakın kupon (toplam değeri 5-6 bin tutan) vardı. Önce belge onayı istediler. Kimlik ve fatura… Hemen kimlik ve fatura gönderdim. İki gün sonra gelen mailde kimliğin Tozlu çekildiği söylendi. Güvenli bulunmadı, tekrar istendi. Tekrar gönderdim. Bu sefer gelen mailde ise aynen şu ifadeler yazıyordu.
”Hesabınıza yaklaşık 16 kez hatalı parola denemesi yaparak 4 kez parolanızı bloke ettiğiniz ve 5 farklı IP adresi üzerinden küçük saat farkları ile Kahramanmaraş, Karabük, İstanbul, Samsun ve yurt dışı adreslerinden çoklu giriş yaptığınız tespit edilmiştir. Risk birimi kararı ve kurallarımız gereğince hesabınız açılmayacak şekilde kapatılmış olup şirketimiz sizinle tekrar çalışmayacaktır.”

Yalan ve yanlışlarla dolu bu yazının tek amacı size para ödememek istemesidir

Bugün tarihi ile www.1handikap.com web adresinden girilen bu site dolandırıcılık yapan bir sitedir

Bu ve bu gibi sitelerde oyun oynanmamalıdır. Siz ve şirketinizin konuyu önemseyip gereken önlemleri alacağınızı ummaktayım.
ilgili whatsup yazışmaları ve site fotoğrafları ektedir.

Gündoğdu Bülent

 

 

işlemde 0
[email protected] 5 sene 2 Cevaplar 2186 görüntüleme 1

Cevaplar ( 2 )

  1. Betkanyona gel rahat et 🙂

      0

      Bin yatirdim kayip 3 yatirdim 5 bin cekim verdim cevrimsiz almistim 24 saat gecmeli dediler iptal ettim kaybettim sikinti yok 5 bin yatirdim 29.900 oldu blackjackte sifir bonus ve ve sporda sisifir.sade casino oynadim.pazartesi di gun yogun 17-18 gibi sonuclanir tamm dedim .cekim 10 bin sade belge isteiler ben vip im telefonla davet sadece yine belge tamam dedim sonra black jack oyunlar risk birimi taeafindan incelenecek denddendi.okadar orospu cocugu hirsiz bunlar.vermezler bunlari yakalayip oldurceksin tek cozum.

Cevap ver

Göz At