Betkanyon Paraya El koyuyor

Soru

Hangisinden baslasam bilmiyorum.


Madur olmak istemiyorsanız paranızı gidin daha güvenilir siteler var oralarda degerlendirin. Sistemin boşluğundan faydalanarak hak hukuk dinlemeden islerine göre hareket ediyorlar.


2 aydır uyeyim siteyi kullaniyorum yaşanabilecek tüm sorunlari bu sitede yaşadım. Dün 290 TL para yatirdim. Oynadim ve aksam 11 gibi 700 TL cekim talebi yaptim. Ancak sabaha kadar parayi yatirmadilar. Sabah hesabima girmeye çalıştım ancak ClientBlocked diye uyarı verdi. Ne olduğunu öğrenmek icin canli desteğe bağlandım ayni ip den farkli hesaplarla girildigi icin blokelemisler. Esimin telefonundan iki aydir dönüşümlü olarak kimin telinin neti varsa sarji varsa giriyoruz iki aydir bunu gorememisler ben 700 TL cekim yapinca goruyolar. O degil daha komik olani para olmayan esimin hesabini degil benim cekim talabi yaptığım okadar oynayip para kazandığım hesabimi kapatmislar. İade edin diyorum hesabiniz sıfırlandi oyle bisey yok diyorlar. Ugrasmaktan vazgectim en azindan benim yatirdigim 290 tl yi iade edin dedim sonuç bu diyip canli sohbeti engellediler. Şaka gibi. Yorumlardan okudum daha önce de defalarca böyle yapmışlar. Benim boyle bişey başıma gelmez diyodum taki hesabim kara gecene kadar… Boyle bi dolandırıcılık olamaz!!!
 Diger bir konu daha önceden de Casino oynamistim kazandığım parayı vermediler kazanmamis gosterdiler haftasonu boyunca mucadele ettim ekran kayitlarini gosterdim üç gün sonra sürekli konusarak anca alabildim parami. Ozaman anlamaliydim bunların boyle dolandırıcılık yapacaklarini. Daha çok sey var da buraya sığmaz…
0
Betul 5 sene 0 Cevaplar 1646 görüntüleme 0

Cevap ver

Göz At