BETSMOVE PİŞMANLIKTIR.

Soru

3k bir yatırım yaptım. Bu parayı yaklaşık 1 haftada 10k’ya çıkardım. Sonrasında hesabımı limitlediler. Ben de doğal olarak paramı çekme talebinde bulundum. 4K bir talepte bulundum önce. Onda bile 10 TL keserek 3990 TL ödeme yaptılar. Buraya kadar sıkıntı yok. Sonrasında aradan 3 – 4 gün geçti belki limiti kaldırmışlardır diye tekrar bahis yapmak istedim. Limiti kaldırmamışlar. Tekrar çekim talebi verdim ve talebim kabul edilmedi.

Canlı yardıma bağlandım. Dediler ki; belge lazım. Kardeşim ilk ödemeyi belgesiz yaptınız. Para çekmeye niyetim yoktu ama hesabımı limitlediniz. 2, çekim talebimde mi belge istiyorsunuz diye sordum. Evet dediler. Peki dedim ve birkaç saat sonra yolladım belgeleri. Aradan 24 saat geçti. Canlı desteğe bağlandım. Dedim ki belge istediniz yolladım. Nedir durum? Belgeleriniz gelmedi dediler. Yolladığım mailin fotoğrafını canlı yardıma gönderdim. Kem küm edip, belgeleriniz ulaştı ama risk departmanı hesabınızı inceliyor dediler. Hani belgelerim ulaşmamıştı siz benle maytap mı geçiyorsunuz dedim. Efendim risk departmanı değerlendiriyor da falan da fişman da.

Kardeşim o zaman ilk talebimi neden ödediniz. Ha hatırlatayım onu da 10 TL kesip yolluyorlar. İşin özü kardeşim sen para yatırırken sıkıntı yok. Kaybettiğin zaman sıkıntı yok. Yanlışlıkla şansa kazandığın an paranı ödemiyorlar.  Kazanırsanız da Betsmove’da kazanmayın. Ödemiyorlar ve parayı vermiyorlar.  Belgeleri ile Şikayetimvar’a da şikayet ettim. Üşenmeyin yazışmalara bakın. Ne kadar ciddiyetsiz ve lakayıt olduklarını göreceksiniz ve hata yapıp, para yatırırsanız bu sizin de başınıza gelecek. Buyurun kararı siz verin. Bu siteye güvenir misiniz güvenmez misiniz?   Komik ama ilk ödemeyi yapınca geçenle de bu siteyi de tavsiye etmiştim. Tam bir rezalet.

0
fbutton 4 sene 0 Cevaplar 1525 görüntüleme 0

Cevap ver

Göz At