dinamobet dolandırıcılığı

Soru

25.12 tarihinde verdikleri bitcoin adresine 2.000 TL gönderdim. Canlı yardıma bağlanıp gönderdiğime ilişkin belgeleri ekledim. Bitcoin servis sağlayıcısından hem mail hem de mesaj ile verdikleri adrese gödnerildiğine dair meajlar ile birlikte ( hala durur bende yanıtlar)

Dinamobet Canlı yardım hattın dayken bir baktım sitedeki  yatırım durumu bölümünde( mali hareketler ) işlem onaylanmış görünüyor ama bakiyem de göremiyorum.Canlı yardıma anında durumu ilettiğimde önce bekletti sonra bir yanlışlık olmuş dedi ve yatırım durumu bölümünü güncelleyerek formu iptal etti.Yine beklemeye devam ettik.Sonra bir anda bana sizinle aynı tx koda sahip ( ki bu bitcoin de mümkün değil,servis sağlayıcısından da teyit aldım.her bir tx kod sadece bir tanedir)  başka birinin hesabına parayı geçtiklerini bana ödeme yapamayacaklarını ilettiler.

 

Elimde tüm dekontlar,belgeler, bitcoin cüzdan servis sağlayıcısının teyitleri olduğu halde bir de benim paramı başka birinin hesabına geçip üstüne bir de dolandırıcılıkla aynı anda iki hesap açmakla suçlayan bu site hesabımı kapatmıştır.Mağdurum.2.000 TL mi tüm belgelerim olduğu halde başkasının hesabına geçtiler ve bana ödeme yapmayacaklarını söylediler.

İleri gidip bir de hakkımı ararken beni dolandırıcı yerine koymalarını da ayrıca çirkefliklerine veriyorum.

Aman aman uzak durun siteden.Elinizde ne belge olursa olsun umurunda olmuyor sitenin.

işlemde 0
aaronfive 5 sene 2 Cevaplar 2231 görüntüleme 0

Cevaplar ( 2 )

  1. kesinlikle dinamobet sitesinde bahis oynamayın arkadaşımda bu sorunu yaşadı bende yaşadım yazık ya para yatırırken sorun yok para çekmeye sıra gelince sitelerde yamulma oluyor hayırdır ya size?

  2. https://www.ihbarweb.org.tr/ siteye şikayette bulunun bende mağdur oldum kapatsınlar bari.

Cevap ver

Göz At