Pokerklas Şikayet ve Bildiri

Soru

İlgili arkadaşlar ve kamuoyuna duyulur;

Ben yukarıda adı geçen bahis şirketinin pasif olarak 2-3 yıl, aktif olarak ise 8-9 aydır çeşitli oyunlarına katılım sağlayan üyesiyim. Belirtmiş olduğum süre zarfından, 23.12.2018 Pazar günü saat: 19.58 ‘e kadar, sağlayıcı firma ile aramda küçük aksamalar ve teknik arızalar dışında, herhangi bir “alışverişe dayalı” bir problem yaşanmamış olup, yayımlanacak olan kamuoyu ve ilgililere mağduriyet bildirisi, bahsi geçen tarih ve saatten itibaren mevcuttur.
Sağlayıcı firma tarafından tarafıma yapılan haksızlık açıklayacağım şekilde başlamış ve devam etmektedir;
açıklamalar:
8-9 aydır üyesi olduğumu ve aktif oyunlara katılım sağladığımı belirttiğim son üç rakamın da zaman zaman yasal düzenlemeler gereği değişiklik olabilen ama şu an güncel iletişim adresi “PokerKlas105” olan firmaya, pazar günü, yapmış olduğum 40.00 TL gibi bir minimal yatırımdan yaptığım kazançlar olan, ilk 150.00 TL “spor bahsinden”, ikinci 100 TL “spor bahsinden” ve son olarak üçüncü 100 TL Pokerden, olmakla beraber toplamda yapmış olduğum “350.00 tl” para çekimini, hesabıma yatırmamış olup durum aynen devam etmektedir.
“Canlı Destek” adı altında sundukları ilgili birim ile sağladığım görüşmede; “ Hesabımın geçici olarak incelemeye alındığı, inceleme sonunda tarafıma bilgi verileceği, bunun rutin bir inceleme olduğu, ” tarafıma beyan edilmiş olup, inceleme süreci boyunca “ para çekimi ve benzeri haklar, ” elimden alınmıştır. İnceleme içeriği ile alakalı ‘’Rutin’’ dışında, herhangi bir mazeret bildirilmemiştir. Ek olarak, üyelik sözleşmelerinde Yönetmelik olarak belirttikleri, “Rutin inceleme kuralını” kabul ettiğimi, buna dayanarak inceleme sürecini başlattıklarını da bilirim.
Not: (Üyelik sözleşmelerinde doğrudan böyle bir açıklama olmamakla birlikte dolaylı yoldan zaten her türlü asılsız ve mesnetsiz hakka sahipler.)

Yukarıda kısa ve net bilgiler doğrultusun da, adı geçen pokerklas sağlayıcı firma, ortada hiçbir şüphe ve somut iddia yokken ve olası rutin bir incelemenin, ardına sığınarak kazancıma el koymuş bulunuyor. Şahsi kanaatim ve gördüğüm örneklere dayanarak, bu ve bunun gibi işlemlerin oyuncuların lehine olma ihtimali %15 oranındadır. Daha yazacaklarımın var olduğu ama yer olmadığı bildirimin, siz ilgili ve kamuoyu tarafından dikkate alınarak temkinli hareket edilmesini, tavsiye ve temenni ederim.

1
daycgm 5 sene 0 Cevaplar 5406 görüntüleme 1

Cevap ver

Göz At