Vegabet hak gaspı uzak durun

Soru

Bu yazımı bu siteye girmeyi planlayan bu site hakkında araştırma yapan ve bu sitede hali hazırda olanlara çok acil rehber olması için yazıyorum. LÜTFEN SONUNA KADAR OKUYUN HAYATINIZI MAHVETMEYİN.
Hayatımın en büyük hatalarından biri olan kumara bu siteyle başladım ve bu siteyle hayatımı mahvettim. Gençliğimi emeklerimi yıllar boyunca buraya yatırdım. Aldım,verdim,kazandım,kaybettim. Hayatım, işim değiştikçe miktarlar arttı kayıplar kazançlar arttı. Ama bu site sorun çıkarmadı.
Şimdi giriş bölümünü geçip gelişme bölümüne geliyorum. Site insanların nasıl oyuncu olduğunu çözecek zekada. O yüzden yıllar boyunca alıp verme şeklinde 500-1000 veyahuuta 5-10 bin civarında bir oyuncu iseniz alır verirsiniz. Ama ne zaman o kaybettiklerinizi veyahutta hayalinize şansınız açılır yüksek meblalara çıkarsanız işte o zaman hayatınız iyice çıkmaza girecektir.
Yıllar boyunca alıp verdi genel olarak alan bu sitede birkaç ay önce sonunda 90 bin tl bandını hayatımda ilk defa gördüm. Bu miktarı görürkende şansım gerçekten inanılmaz şaşkınlık verir derecede yüksekti. Sonrasında insan bu çıkmadığı noktaya çıkınca diyor ki yıllar boyunca verdiler etrafta okuduk ettik millete vermiyorlar incelemeye alınıyor ama bunlar yapmadı yapmaz diyor insan.
Yani nasıl kayıplarda delirir bu illet sinir eder nasıl canlı desteğe hile yapıyorsunuz diyip oyunlarda hile mümkün değildir cevabını alıyorsak kazançtada bu mümkün değil bunu şuan okuyan herkes bilecektir.
Ardından kayıplarımın senelerin hıncını almışken çekim kısmına girip beklemeye başladım. Çekimde öyle tamamı değil 8-10 bin yani bakiyeye oranla çok düşük. Saatler saatleri kovalıyor ben sürekli yazıyorum tedirginim. Sonunda bana hesabınız incelemeye alınmıştır mesajı geldi. O anda anladım bu aşşağılık illettin gene beni tamamen bitirdiğini. Sonunda hesabınız açılmamak üzere kapatılmıştır denip engellendim.
Vegabet adlı illet oyun sitesinden derhal paranızı alıp kaçmanızı asla yeni yatırım yapmamanızı girmemenizi kumar illegal işler yapmamanızı istiyorum. Lütfen bu siteye güvenmeyin. İsteyene her türlü kanıtları atarım. Lütfen bu siteye ÖZELLİKLE hatta hiçbir yerde bu tip oyunlar oynamayın.
Sizlere sizi tanımadan yalvarıyorum vazgeçin.

0
hayatımızımahvettiler 2 sene 0 Cevaplar 600 görüntüleme 0

Cevap ver

Göz At